Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger, hidegrázás, gyenges...

Hányinger, hidegrázás, gyengeség álmosság, gyomorszájfájdalom, mitől lehet a héten már 2. szor?

Figyelt kérdés
Csütörtökön észleltem ezeket a tüneteket,azt hittem vírus.El akartam menni orvoshoz ,de péntekre elmúlt.Ma újult erővel rámtört olyan erősen,hogy alig tudok valamire koncentrálni.Mitől lehet.Doki csak hétfőn lesz,itthon vagyok két kicsi gyerekkel.Mit csináljak?
2013. nov. 30. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt több minden okozhatja.

Gyomor, bél, emésztési probléma.

Reflux okozhat hányingert, gyomorszájfájdalmat. De pl. epeproblémától is fájhat ugyanúgy a gyomorszáj, illetve lehet hányinger. És ezektől akár gyengébbnek is érezheted magad.

De nyilván biztosat csak orvos tud mondani, így hétfőn mindenképpen menj el.

Én már átestem ezeken, voltak epeköveim is, refluxos is vagyok, úgyhogy ezeket a tüneteket már átéltem én is. De természetesen bármi más is lehet, de mindenképpen ezekre a szervekre tevődik a probléma.

2013. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!