Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék optimistább?

Hogyan lehetnék optimistább?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eléggé pesszimista vagyok, negatív a kisugárzásom. Emiatt az emberek kerülnek is. Hogyan tudnám elérni, hogy alapvető dolgokhoz is, meg úgy mindenhez pozitívabban álljak hozzá? Annyira irigylem azokat az embereket, akikről sugárzik az optimizmus... tudom, hogy ez személyiségből is adódik, de változtatni azért lehet... ha mást nem, megpróbálni. Tudtok segíteni? 16/L


Egyébként meg nem hiszek a horoszkópokban sem, de olyankor mindig elgondolkodom, ha azt olvasom a csillagjegyemnél, hogy az ilyen emberek optimisták és társasági emberek.



2013. dec. 8. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tudatosan arra koncentrálni, hogy ha valamihez negatívan állsz hozzá, vagy valamiről negatívan vélekedsz, akkor azt fordítsd át pozitívvá. Pl az "utálom a matekot" helyett mondd hogy "szeretem a matekot". Szerintem ha minden negatív dologgal így teszel, egy idő után optimistában tekintesz dolgokra.
2013. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 automatakoktel ***** válasza:

Persze hogy lehet tenni ezért. Meditálj. Nézz utána hogy kell. El is mehetsz helyekre ahol együtt teszik ezt, vagy nézz utána a transzcendentális meditációnak. Ez egy nagyon egyszerü módszer.


Illetve moksa elixírt fogyaszthatsz.

2013. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindig a jó oldalát nézd mindennnek, jót feltételezz az emberekről ,és ha találkozol valakivel mosolyogva üdvözöld, mert ha mosolyogsz az bevonza a pozitív embereket.
2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
think posstiv!.. Gondolkodj pozitívan. hesegesd el a negativ gondolatokat. jót gondolj mindenről, a rossz gondolatokat hesegesd el.Legyél nyitott, az emberek felé, mosolyogj, legyél barátságos, ha valaki jó dolgot mesél vedd mosolyogva és helyeselj rá.Lehet hogy a szüleid is negativ emberek és ezért te is igy viselkedsz. Nézzél humoros filmeket, nevess nagyokat.
2014. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz pozitiv gondolkodású emberekkel, sportolj, mert az meghozza a jókedvet. Barátságos legyél, és jót gondolj , ne rosszat. Hesegessd el a negativ gondolatokat.Menj el 1 hahota klubba.
2014. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!