Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van ezeknek a videóknak?

Figyelt kérdés

Egy Barnai Roberto nevű úriember az alábbi videóban a pánikbetegségről.

Most középiskolás vagyok, és valami minimális fogalmam van az emberi szervezet működéseinek alapvonalairól.

Mit jelent az, hogy kopoltyúi vezeték? Ilyet nem is hallottam még, pedig állattanból hibátlan dolgozatot írtam.

Olyanról hallottam, hogy kopoltyúhasadék, de annak nincs már funkciója, vagy van?


Azt mondja, hogy a nyaki nyirokereknek nincs elvezető csatornája. Akkor a nyirok hova távozik? Úgy tanultam, hogy a vénába távozik a nyirok.


Olyan ellentmondásos dolgok is vannak a videóban, úgy gondolom. Lehet, hogy csak nekem furcsa, de eléggé megjátszottnak tűnik azzal a 0dioptriás szemüveggel xd

Nagyon sok szakszót mond úgy, hogy nem is oda illik.


A fejlődéstörténet korai szakaszán a nyak körüli nyirokerek voltak a fő verőerek?

Régen a vér áramlott a nyirokerekben? Nagyon ellentmondásos dolgok vannak benne, de lehet, hogy én tévedek.


Sajnos azt látom, hogy a mai világban nagyon sok áltudomány van jelen, amit rengetegen el is hisznek. A pánikbetegség és az epilepszia között miért von széles párhuzamot? Azt mondja, hogy az epileptokrízis idején mindig lejátszódik a nyirokerek tágulása? A nyirokerek hogy tágulnak nagy mértékben? Szerintem erre képtelenek, mert nagyjából állandó mennyiségű folyadék áramlik beléjük.


Itt a video:

http://www.youtube.com/watch?v=XYLbbC4o2dA



Itt pedig egy másik, ami furcsa:

http://www.youtube.com/watch?v=shld_N7_p2Y


Mi az, hogy gombabaktérium? :D

Megemlíti, hogy az antibiotikummal a szimbionta gombákat kimérgezzük. Ha így lenne, akkor szerintem nem sokáig élne az illető. :D


Nézzétek meg ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=KeWkv0Yaeq8



Csak nekem tűnik defektesnek ez a pár videó? Azt akarják bemagyarázni, hogy a pajzsmirígybetegségeknek olyan oka van, mint pl. a rohanó élet, falatkonfliktus??? A nagymamám falun élt. Mindent csigalassúsággal csinált meg, mert azt mondta, hogy "Nem hajt a tatár" :D Nyugodt volt, és nagyon sokat beszélgetett a Papával. Igazi szerelem volt köztük. Mama 83 éves korában halt meg, és gyógyszert nem szedett, csak Magne B6-ot, mert néha begörcsölt a lába. Na szerintetek akkor neki is falatkonfliktusa volt? :D Ne vicceljünk már.


A válaszokat várom ;)

17F


2013. dec. 8. 20:40
 1/2 automatakoktel ***** válasza:
Hát én sem szimpatizálok ezel az emberkével és a nézeteivel. Kíváncsi volnék miket mond, de már nézni sem birom ezeket. :) A német emberkétöl akitöl származik ez az irányzat, még talán mond is jókat, bár nem ástam bele magam. De ez az emberke már nem ugyanazt adja vissza.
2013. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez az úriember tipikusan leegyszerűsiti a kétismeretlenes egyenletet nulla ismererlenesre, és a végére kijön valami olyasmi, hogy 1,5=1 :D

Megkérhetnélek titeket, hogy jelöljétek a kérdést, mert lehet, hogy a tudományos kategóriába kellett volna tennem :D

2013. dec. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!