Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, Más is van úgy...

Mit tegyek, Más is van úgy vele, hogy hazaér munkából mondjuk kb 6 órára, és már 8órakor alig bír ébren maradni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fáradt annyira, fizikailag nem fáradok el, alszom minden nap minimum 7 órát, és mégis 2 perc alatt elalszom ha vízszintesbe kerülök. Mit tegyek ez ellen mert már idegesít, hogy semmit nem tudok csinalni mert majd' elalszok.??
2013. dec. 10. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van, bár én nem dolgozom még, de 5-6 körül végzek a sulival. Mindig 6 és 9 között álmos vagyok, de ha kibírom hogy 10ig fent legyek, akkor meg nem tudok aludni. Szóval érdekes. Egyébként nekem gyakran alacsony a vérnyomásom, szerintem ez okozza nálam a folytonos álmosságot (ami egyébként egy betegségből is adódik), esetleg vizsgáltasd meg magad ilyen téren és kezeltesd :) bár sajna a sima alacsony vérnyomás ellen semmit se lehet tenni :(
2013. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is alacsony a vernyomásom, és hiába iszom a kávét nem leszek tőle fittebb...Most akarok venni gyógyszertárban vasat, mert vérszegény is vagyok, így kevesebb oxigén jut az agyamba...Emiatt is lehet hogy folyton álmos vagyok.
2013. dec. 10. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy vagyok mint az első válaszoló,de nekem nem alacsony a vérnyomásom.
2013. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán mivel a 7 óra alvás eléggé kevés 8-9re szükségünk van naponta...
2013. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!