Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy ideig ülve kéne aludnom...

Egy ideig ülve kéne aludnom egészségügyi okokból, de nem tudok úgy maradni egész éjszaka. Van ötlete valakinek?

Figyelt kérdés
Szépen, kényelmesen elnyúlok a fotelben, el is alszok, de kb. egy óra múlva mindig "felébredek", és félálomban átmászok az ágyamba, mert érzem, hogy vízszintesre vágyok... Nem tudom kontrollálni olyankor magam. Tudom, hogy furcsa kérdés, de valakinek lenne ötlete, hogyan tudnék egész éjjel úgy aludni?
2012. márc. 21. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Párnázd ki magad, tegyél magad alá, mellé takarókat, hogy ne tudj elfeküdni. Meddig kell így aludnod?
2012. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elárulod(ha mástnem privátba),hogy mi ez az egészségügyi ok?

ülve aludni szerintem max. akkor fogsz tudni,ha hullafáradtra meríted magad(addig tanulsz,számítógépen játszol,tévét nézel,netezel,vagy addig dolgozol,míg hullafáradt nem leszel,amikor már nem érdekel semmi más,csak az alvás)


Egyéb szitációban -én legalábbis- nem tudnám elképzelni,hogy ülve tudjak aludni...


Amúgy volt rá példa az én esetemben is,hogy ülve aludtam.(Mikor még nem volt nálunk itt Magyarországon Schengen,akkor gyakran hívtak Vám és Pénzügyőrségre éjszaka tolmácsolni(hetente 2-3 ilyen alkalom is volt általában)...és az éjszaka közepén sokszor bizony beletellett egy-két órába,míg a pénzügyőrök-vámosok elkészítették,legépelték,iktatták,stb. az anyagokat,amiket aztán kezembe adtak,hogy blattoljam-tolmácsoljam a delikvensnek(főként olasz cigicsempészeknek,akik Romániából meg Moldáviából tömegével hozták az olasz árakhoz képest fillérekért árult olcsó,román meg moldáv gyártmányú,sokszor zárjegy nélküli meg román,illetve moldáv zárjegyes cigit)... Ilyenkor amíg a papírok elkészültek,ha a delikvens nem igényelte kifejezetten hogy szóval tartsam(mindig be voltak tojva a többségük,hogy most mi lesz,20-100-1000 karton miatt most leültetik őket vagy mivan? sokan azt se tudták,mi a "vád",mert a határtól a településig,ahol élek nem volt velük tolmács,engem csak az irodába hívtak),szóval ilyenkor én is próbáltam aludni... nem volt kényelmes,de meg lehet szokni... amúgy nagy kialudtságot ne várj ettől a póztól...

2012. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a dolog. Mármint az, hogy ha éjjel felébredsz, akkor nem tudod magad kontrollálni. Nekem is volt hasonló, csak én éjjelente mindig a fiamat hoztam át a nagyágyba, pedig nem állt szándékomban, de éjjel nem gondolkodtam :D


Milyen ágyad van? Ha valami összecsukható, akkor csukd össze, hátha úgy nem lesz olyan hívogató. Ha nem ilyen, hanem rendes ágy, akkor meg pakolj rá mindenfélét, arra csak nem fekszel rá.

Esetleg ha van egy másik szoba, akkor ideiglenesen költözz ki oda fotelostul és aludj ott, talán ha nincs olyan közel az ágyad, akkor nem indulsz vándorútra éjjel.

2012. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Nekem a hugom ülve alszik mondom neki feküdj le és mondta hogy nem és elkezdett sírni
2013. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!