Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10 éve hangulatváltozásosdepiv...

Katy-katy kérdése:

10 éve hangulatváltozásosdepivel kezeltek zoloftot kaptam . Kiegyensujozott házasságban élek már évek ota a gyerekeim is velem vannak mégis semmihez sincs kedvem rosz a hangulatom agressziv ideges vagyok a gyerekekkel is a párommal is tehendö?

Figyelt kérdés
20 éve pajzsmirigyel mütöttek alul termelödik , rendszeresen járok ellenörzésre tablettát is szedek rendesen ,, de valami mégsem jo 40 éves vagyok

2013. dec. 10. 15:21
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
szintén zoloftos vagyok. vagy 20 éve szedek ilyen és ehhez hasonló gyógyszereket. mikor abbahagytam egy időre, akkor rosszabb lett. lehet, hogy tartósabban kellene szedned? menj vissza a dokihoz, tapasztalatból tudom, hogy aki érzékeny a mentális betegségekre, abból nem lehet csak úgy kiirtani örökre, nehezebb időszakokban előjöhet.
2013. dec. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!