Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hanyingerem van, de megis jo...

Hanyingerem van, de megis jo az etvagyam?

Figyelt kérdés

Kb. 4eve osszeszedtem egy hanyos virust. Emlekszek, hogy tesi volt az utolso ora es ott lettem rosszul majd 2napig rettento beteg voltam. Szornyu volt.... Azota rettegek a hanyastol legfokepp a hanyos virustol. Ma suliba elso ora volt a tesi es gyengenek ereztem magam..egybol bepanikoltam, hogy biztos elkaptam a virust es megijedtem. Utana 2oran keresztul suorongtam majd megfajdult a hasam es kesobb jott valami kegyetlen hanyinger. De enni meg etem, mert a kaja az jol esett viszont olyan hanyongerem volt , mint meg soha. Most hazaertem es elmult minden:o

Mi volt ez? A felelmem valthatott ki ilyet?


2013. szept. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ja. Mert ha Hányingered van de kívánod a kaját akkor minden bizonnyal csak "beképzelted" szerintem.
2013. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is rettegek ettől a vírustól, 2 éve elkaptam és nagyon megviselt :(
2013. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!