Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? Veseprobléma, vagy...

Mi ez? Veseprobléma, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Gyakran kell pisilnem, ami még nem is lenne fura, de nem iszom sokat.

pL: Nagyon kell pisilnem , oké elmegyek,egy háromnegyed óra mulva megint nagyon kell, és közben csak egy korty vizet ittam.De tényleg csak egy korty volt, meghuztam az ásványvizes üveget.De mindig kipisilem ami bennem van, és mégis rengeteg jön mikor elmegyek egy orával később.Most is ezvolt. Elmentem pisilni, egy félora mulva megint kellett eléggé, pedig nem is ittam:s

Mitöl lehet?


2009. nov. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nemtudom, de ha a veséid lennének beteg éppen hogy nemtudnál pisilni.
2009. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van:D De most voltam teljes vizelet és vérképen, és nem volt semmi bajom. Szal ha vmi bajunk van, akkor nem tudom hol kéne megvizsgáltatni:D
2009. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pedig én is most megyek vérvételre majd:D annyira idegesít, hogy már inkább nem is iszon de komolyan:D de mindegy mert ha nem iszom akkor is pisilniiii kell:D
2009. nov. 24. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Nálam a stressz váltja ki.
2009. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!