Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Ismertek...

Rózsa kitty kérdése:

Mit csináljak? Ismertek valami paraktikákat vagy valami orvosi javaslat nélkül kiváltható gyógyszert?

Figyelt kérdés
Előző héten nem mentem suiba mert hányingerem volt fájt a hasam stb.. aztán jobban voltam ,és most meg elkezdett párnapja fájni a torkom bevan dugulva az orrom .. most meg már szar is a hasam hányingerem van .. pedig szedek ilyen vitaminokat is.. bár lehet hogy ez orvos függő is mert az én háziorsvosomnál szinte nem lehet meggyógyulni .. De nem akarok megint elmenni orvoshoz mert ugyanazt irja fel .. meg utolsó hét a suliból nem kéne hiányoznom :/ Kérlek..
2013. dec. 13. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Most akarsz menni iskolába, vagy nem akarsz? Betegségre mondjunk gyógyulást, vagy egészségre betegséget?
2013. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!