Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha sokat és büdösek...

Mit tegyek ha sokat és büdöseket fingok?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen mikor a suliban a helyes srácok mellett elfingom magam. Már gondoltam arra is hogy csak akkor pukizom ha izgulok, de nem mert a múltkor tanultam törire és mégis oda fingottam a tanár elé. Sokszor félek hogy be fogok fosni tesiórán.

2013. dec. 15. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

változtass az étkezési szokásaidon, mert nálad bizonyos ételek bélgázt termelnek.

Arról nem is beszélve, hogy elég megalázó amikor egy lány nyilvános helyen fingik...(oké, fingunk mi nők, de diszkréten)

2013. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
4%
Akkor gondolom nem volt még barátod, meg a fiúk se nagyon szeretnek a közeledben lenni. Mert ha véletlen fingasz egyet tiszta bűz lesz, szegény fiúkat sajnálom. Fiúkat?! A barátaidat is, milyen már ha az egyik barátnőd ott alszik te meg fingasz és az egész szoba tiszta büdös lesz. Csóri lánynak az ablak hozz kell menni azért, hogy levegőt kapjon. De hát fingjál jó sokat. EGÉSZSÉGES. De csak akkor mikor nincs ott senki! Ja és ha lesz egy barátod akkor nagyon vissza kell fogni majd magad sok sikert hozzá! puszika vagy inkább fingocska
2013. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Te is be szoktál szagolni a takaró alá hogy érezd jól sikerült-e?
2013. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hogy válaszoljak is. Nekem nem kell beszagolni...kiszűrődik.
2013. dec. 15. 00:43
 5/11 anonim válasza:

Étrendváltozás.


Jelenleg ezt tudom javasolni. :-) Ivás-evés közben is sok levegőt nyelünk, szerintem próbálj lassabban enni, csak ne görcsölj rá! Lehet, hogy azért jelentkezik ilyen intenzíven, mert annyira rákoncentrálsz. Kérd ki a háziorvosod tanácsát, milyen étrendet javasolna.

2013. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a puki jöjjön ki, mint a mentő!
2013. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :) sőt
2013. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy eleve izgulsz ha suliban vagy és kicsit zárkózott, szorongó ember vagy? Vagy sok húst eszel? Az is okozhat ilyen tüneteket. Lehet, hogy valami gyógynövény segítene. Nézz utána neten, vagy kérdezz rá egy Herbária szaküzletben.
2013. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem örülj neki, mert a férfiak is finganak. Ha pedig kifognál egy "kiizzadós" fiút, akkor se búsulj, mert mindig lesz ülőhelyed a tömegközlekedési eszközökön.
2014. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyűjtsd össze tartályba, ilyen gázárak mellett jól jön majd télen.
2014. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!