Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete minden este nagyon...

Egy hete minden este nagyon büdöseket fingok. és teker alul a hasam, a belek. Mitől lehet ez? Már menekülnek mellőlem, annyira iszonyatos szaga van, és kb2-3 percenként hagyja el a fing a testem, :- (mitől lehet ez? , és mi használhatna ellene?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 00:28
 1/5 anonim válasza:
35%
Sok volt a káposzta.
2013. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem ettem semmi puffasztót...
2013. júl. 6. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy vírusod lesz,lehet,hogy túl sokat eszel..stb.Nem muszj puffasztót enni ahhoz,hogy büdöset fingj.XDD

AMúgy szerintem lehetséges,hogy elrontottad rendesen a gyomrod.Vagy valami gebasz van.Úgyhogy ha ez így folytatódik,akkor tartsd be az etikát és menj messze a családtagjaidtól.

Na meg menj dokihoz,aki megmondja,hogy mia fene van újabban veled.

2013. júl. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom valószínűleg szélgörcs. Ha ez a panaszod ételtől függetlenül jelentkezik, akkor menj orvoshoz. Nagyon sok minden lehet a háttérben, pl emésztési zavar, epe bántalom stb.
2013. júl. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémáim voltak nekem is.

Egy haverom a SALVUS gyógyvizet javasolta, ami emésztési zavarokra jó.

Nálam bevált, másnap szinte rendbe jöttem.

Gyógyszertárakban lehet kapni (azt hiszem 1,5L-es kiszerelésben) kb. 600 Ft.-ért.

Naponta 2x 1dl javasolt étkezés előtt, vagy után.

Remélem, segítettem? :)

2013. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!