Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak nem lehangolóak ezek a...

Másnak nem lehangolóak ezek a hosszú esték, úgy értem hogy nem lehangoló hogy nagyon hamar sötét van?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon levertté tesz,nyáron sokáig kint voltam a másfél éves lányommal az udvarban és sétáltunk sokat,igaz szoktunk most is,de nem annyit.
2009. nov. 24. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
De én is így vagyok vele..fél3kor végzek suliba hazaérek és 1,5-2 óra múlva már sötét van. meg persze 5 órakor olyan érzésem van mintha már este 8 lenne :S
2009. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas... :'( Én nem szeretem,ha kint sötét van,olyan,mintha megállna olyankor az élet,és annyira rossz :( Meg idegesít,h tehetetlen vagyok a sötétséggel szemben,éshogy még egy csomó ideig így lesz :'( Nekem régen nem okozott ez problémát,csak idén vagyok tőle ilyen depis,de most bepótolom az elmaradást rendesen!
2009. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért szépek és vígasztalóak a karácsonyi gyertyák. Próbáljátok felfogni úgy, hogy a kinti sötétséget a belső fény ellensúlyozza. Gyújtsatok gyertyát, és legytek a közelében. Nekem itt a gép mellett is ég ilyenkor egy gyertya. És menjetek az utcára a fény-dekorációkat nézni. Megvan ennek is a maga romantikája.
2009. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok evvel egyedül!
2009. nov. 24. 23:11
 5/6 anonim válasza:

A napfényhiány engem is lever, de a hosszú estéket szeretem. Mondjuk én szeretek behúzódni, ilyenkor van a pihenés, belső elcsendesedés ideje, lehet meditálgatni, meg még

- jó hosszú regényeket olvasni

- rég elmaradt leveleket megírni

- konyhaszekrény (és egyéb szekrények)eldugott részeit kitakarítani, átrendezni

- mindenfélét szortírozni és kíméletlenül selejtezni (ruhákat ilyentájt érdemes, mert karácsonyi jótékonysági akciókba le lehet adni)

- bonyolultabb ételeket főzni

- krumplit héjában, almát, tököt sütni; puncsot, boros teát csinálni

- ezekre vendégeket hívni + társasjátékozni

- családi fényképeket nézegetni

- családi fényképeket, leveleket, feljegyzéseket, magnó-, videófelvételeket digitalizálni, rokonokkal megosztani

- tanulni: nyelvet, gépírást, honlapszerkesztést stb. Esetleg egy szakmát?

- megnézni egy csomó filmet, amik az elmúlt években kimaradtak


Szóval én ilyenkor szoktam olyasmikkel foglalkozni, amire a napsütésben sajnálom az időt, mert akkor én is inkább kimegyek a kertbe :)

A listához írsz még pár dolgot (pl. miket akarsz csinálni a kicsivel, mikre akarod megtanítani) és meglátod, sitty-sutty itt lesz a tavasz :D

2009. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de. és ehhez még hozzájön azis, h kinem állhatom a telet, és mingyá depressziós leszek
2009. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!