Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágjam a szép, hosszú sötét...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Levágjam a szép, hosszú sötét barna hajamat fokozatosra?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni
2011. aug. 1. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:) én lehe th eagnám mert ez a meno,vasalva,de attol fugg melyik illene jobban,és egyeniseg,oltozkodés stb:) te dontsd el.L/14
2011. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok de hát ha sok fajta van meg minden akkor végképp nem tudom eldönteni
2011. aug. 1. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:

én régebben mindig fokozatosra vágattam de megbántam mert nem nőtt szépen a hajam az alja mindig hosszabb volt és úgy nézett ki mintha póthajam lenne :/

most már csak az alját vágatom egyenesre szerintem szebb így meg többnek is látszik a haj ha így van.

úgy gondolom ha szép a hajad akkor nem vágasd fokozatosra csak hogy még egészségesebb legyen vágj az aljából 1-2 centit. :)

2011. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 19/L
2011. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösszi:)
2011. aug. 1. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, hát ez a hajad minőségétől is függ, mivel ha inkább lelapuló, akkor érdemesebb fokozatosra vágatni, így dúsabb hatást kelt, viszont, ha am is dús hajad van, akkor jól fog állni az egyforma hosszú...vagy esetleg csak a tetején vágasd le és akkor csak fennt lesz pár tincs amitől "kerekebb" lesz a fejed.
2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hosszú,ha a hátsófeledig ér,én akkor levágnám!
2011. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne vágd le.. nekem régen drékig érő egyenletes hajam volt és levágattam fokozatosra és nagyon megbántam.. már alig várom h megint olyan hosszú legyen.. :DD
2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NE NE NE!


Évekig fokozatosra volt vágva a hajam, de már nagyon bánom, próbálom egyszintre növeszteni, aztán levágatom egyformára. Tényleg olyan mintha műhajad lenne, én nekem állandóan vasalnom kell, mert ahol volt benne a fokozat az kifele áll :( az alja szép sima de fent meg hullámosodik :S én a helyedbe tuti nem vágatnám le

2011. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösszikehh a válaszokat meggyöztetek hogy ne:D
2011. aug. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!