Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek, ha úgy érzem,...

Mit tehetek, ha úgy érzem, kevés az energiám a hétköznapokhoz?

Figyelt kérdés
Sokszor azt gondolom, 2x ennyit is elvégezhetnék adott napon, és nem szimplán lusta vagyok, hanem folyamatosan fáradt, ez akadályoz meg benne. Eszem rendesen, szedek vitaminokat, sportolok. De egyébként átpihenném a napot. Ez valami betegség? Vagy valamit tudnak azok, akiknek mindenre van energiája, mennek éjszaka bulizni, két helyen melóznak, vagy éppen hogy falják az életet? Nem kávézom, és nem is szeretném, ha csak kávéval indulna el a napom. De valami mintha nem lenne rendben. 35f

2013. dec. 17. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szellemileg vagy fizikailag vagy fáradt?

Ha szellemileg: én is pont így érzek, ámbár én még csak 20 éves vagyok.. Talán olyan kiégettség, krónikus fáradtság tünetek ezek. Csináltass egy átfogó orvosi vizsgálatot, vérkép stb.. Ha minden rendben van, akkor ez szerintem szimpla depressziós tünetegyüttes - keress pozitív élményeket, menj el haverokkal/pároddal ide-oda, nézz el egy jó kis fürdőbe,szaunázz (télen -is- nagyon jót tesz testnek-léleknek). Én időközönként, amikor este már a hócipőm tele van mindennel, be szoktam iktatni egy kis illóolajas forró fürdőt. Nekem ezek tudtak segíteni. Fel a fejjel! :)

2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!