Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valóban rákot okoz a Solutio...

Valóban rákot okoz a Solutio Antisudorica izzadsággátló? És van másféle hasonlóan hatásos termék?

Figyelt kérdés
Régen elég nagy mértéken izzadtam (télen-nyáron) és ez borzasztóan zavart, sok mindenben meggátolt. Pl. csak sötét felsőket hordtam mert a többin látszódott volna, ha izzadok, ezenkívül mindig szorongtam, hogy mikor lehet ezt érezni is rajtam. Elég igényes vagyok a külsőmet illetően, tehát bármit kipróbáltam volna már. A gyógyszerész a Naturlandtól ezt a Solutio Antisudoricát ajánlotta. Pár használat után annyira megszűnt az izzadás, hogy 2 évig abszolút nem izzadtam még nyáron sem! Aztán ennek a hatása szépen lassan elkezdett alábbhagyni, most ott tartok, hogy melegben, stresszes helyzetben borzalmasan izzadok ismét. Szerencsére nem annyira mint régen, de ez is meglehetősen zavaró. Ismét vásároltam ebből a Naturland termékből viszont rengetegen szólnak ellene, mondván, hogy nagy mértékben rákkeltő és veszélyes is. Használtam már más dezodorokat is, de semmit sem használnak. Nektek mi a véleményetek erről a termékről, esetleg tapasztalatok? Vagy bármilyen más jellegű hatásos módszer erősebb izzadás ellen?
2013. dec. 20. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mint minden más desodor, ez is a benne lévő alumínium miatt káros.
2013. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!