Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A legjobb terhességi csíkok...

A legjobb terhességi csíkok elleni krémet keresem, az ára nem számít, csak hogy nagyon hatásos jó termék legyen, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Második kislányomat várom , 21 hetes kismama vagyok, de már reped a hasam teteje, ami nagyon csúny lesz szülés után. első kislányommal csak a hasam alatt repedt és csak az utolsó hónapban, így nagyon-nagyon félek hoy mi lesz így velem. Segítsetek, légyszi!
2011. okt. 30. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hatásos valamit akarsz, akkor veszel olivaolajat és minden zuhanyozás után a még nem teljesen száraz börbe alaposan bemaszirozod. Nem fog repedezni, és nagyon szép, egészséges lesz a böröd. (Nemcsak terhesség alatt ajánlott!). Sokkal hatásosabb és egészségesebb, mint minden más.
2011. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szombati Czeizler műsorban azt mondták, hogy masszírozás mellett hideg-meleg váltó zuhany is kell.
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az olívaolajnak milyen az illatta?Apa örülni fog ha bebújok mellé úgy?
2011. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én minden kencét kipróbáltam, az 500 forintostól a 12 ezresig, és semmi sem használt :(
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia én sima babaolajat hasznàltam nekem nagyon jo volt
2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
búzacsíraolaj(dm) (kék nivea) testápolóval összekeverve
2011. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
DM terhességi csíkok elleni masszírozó krém vagy vmi ilyesmi a neve. Fejjel lefelé állított tubusban van! Én is ezt használtam, ahol kentem minden okés maradt, ahol nem, ott repedtem. Barátnőmnek is bevált és nem egy vagyon!
2011. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az olivaolajnak nem marad illata, söt erösen desodorál, tehát a kellemetlen szagokat eltüntetni. Ha "illatot" is akarsz, akkor külön kell valamit magadra tenni.
2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aphrodite masszázs olajat használok most is és az első babámnál is ezt használtam, fél literes kiszerelés 6 ezer ft körül van , de én a felét se használtam el úgy, h már a 12.héttől kezdve kenegettem magam . Egyetlen repedés se lett rajtam. Minél hamarabb kezded annál jobb, igazából ha már reped az ellen nem tudsz mit tenni, kicsit hamarabb kellett volna elkezdeni, de még most sincs veszve a dolog.

Én kozmetikustól rendeltem az olajat.

2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vichy terhességi csíkok elleni krémet használtam teljesen végig, mindennap kentem legalább kétszer.Olyankor vettem mikor kettő összecsomagolva volt 7000 ft körül.Nagyon drága de egy darab csíkom nem lett még hajszálnyi se. Én nem mertem noname termékre bízni ezt azért a has nagy felület és óriásit kell nyúlnia.Ha lenne tesó újra ezt venném inkább spórolnék máson.
2011. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!