Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az influenzánál hőemelkedés...

Az influenzánál hőemelkedés felbukkanhat késöbb is?

Figyelt kérdés

egy hete pénteken kezdtem el beteg lenni (köhögés, nátha)

vettem szirupot, orrfujatót már javult.. lázam szerintem nem volt. digitálissal mértem azon volt 36,3-36,8 °C-ig) ma egy kicsit fáztam, nem találom sehol sem a digitálisat szóval elővettem a régi higanyosat 10 perc után 37,3 °C .. még mindig egy kicsit köhögök és gyakran fujjom az orrom.. esetleg végig annyi volt de a digitális ennyit téved?



2013. dec. 21. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hogy később jött elő a láz, amúgy meg igen a digitálisok nem mindig jók.
2013. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az influenza magas lázzal jár. A 37,3 enyhe hőemelkedés.
2013. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen 2-nek igaza van. Nem influenzád volt,mert az magas lázzal jár,viszont náthával nem igazán. Ha nem vagy lázas,viszont folyik az orrod,akkor egyéb vírusos fertőzésed volt. És akár változhat is a testhőmérséklet,ha a legyengült immunrendszered miatt valamilyen társfertőzés is fellépett. De a digitális mérő szintén csalhat. Egyenlőre ne foglalkozz vele,mert a 37,3 sem láz,sőt hőemelkedésnek is gyenge. Persze,ha rosszabbul érzed magad mérd meg ismét,de ugyanazzal a higanyossal.
2013. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!