Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomás miatt elájulha...

Magas vérnyomás miatt elájulhatok? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

December elején kezdődött, amikor a suliban elkezdtem szédülni. Majdnem el is ájultam, de szerencsére segítettek. Amikor lefeküdtem, akkor sem múlt el, még akkor sem, amikor felpolcolták a lábam, és vizet itattak velem. A nyakamon pedig piros foltok jelentek meg, amik egy-két percen belül elmúltak. Remegtem, és iszonyúan forgott velem a világ. A vérnyomásommal semmi gond nem volt.


Két héttel később, pár nappal ezelőtt megint ugyanez, csak nem ennyire durván. A folyosón összeestem. Ekkor nagyon magas volt a vérnyomásom. Azt hallottam, magas vérnyomástól nem lehet elájulni, velem viszont pont, hogy ez történt. Azóta sokkal gyengébb vagyok, könnyebben is fáradok el. Vérvételen is voltunk, de teljesen jó lett. Pánikbeteg nem vagyok. Sokat stresszelek, az is lehet kiváltó ok? Magas vérnyomás miatt miért estem össze?



2013. dec. 21. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Biztos vagy benne, hogy felment és nem leesett a vérnyomásod? Megmérték pl. a második rosszullétnél, miután összeestél?
2013. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, 147/95 volt.
2013. dec. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!