Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néhány napja a következő...

Néhány napja a következő tüneteket vettem észre magamon, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nap közben a szemem "stikkel" vagyis egy ideg szórakozik benne,és a szívem néha nagyobbat ver.Éjszakánként pedig nehezen alszom el,forgolódom,heves szívdobogás jön rám,és izzadok,pedig egyáltalán nem vagyok izzadós.Alapból alacsony a vérnyomásom,tehát magas vérnyomás kizárva.Olvastam,hogy néhány embernél ezek a pánikbetegség jelei.Lehet,hogy én is az vagyok? Mitől jelentkezhetnek még ezek a fenti tünetek?

2013. dec. 27. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A pulzusod nem magas?
2013. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen,alacsony vérnyomás és magas pulzus...
2013. dec. 27. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A magas pulzus miatt lehet az izzadás. Amikor a szíved nagyot bedobban az azt jelenti, hogy kihagy. Nálam is így kezdődött és mitrális prolapsust állapítottak meg. De sok minden mástól lehet. Jó lenne ha elmennél egy orvoshoz te is.
2013. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig is magas volt a pulzusom de nem voltak ilyen tüneteim...
2013. dec. 27. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég sok negatív dolog ért mostanában,lehet,hogy phszihés eredetű?
2013. dec. 27. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedjél magnéziumot és B MAX-ot. A kardiológiára kérjél beutalót. Nekem is magas a pulzusom, a vérnyomásom alacsony, de én szívbeteg vagyok. Ha nincsen szorongásod, akkor nem valószínű, hogy pánikbeteg vagy.
2013. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. dec. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!