Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érezhetem ezt az alvássa...

Miért érezhetem ezt az alvással kapcsolatban, más?

Figyelt kérdés

anyira hozzászoktam hogy későn fekszem le, illetve a 4 műszak + a másod műszaki éjszakázás együtt van hogy beteszi a kulcsot. Egész este fent vagyok nappalt végigalszom kelek későn du majd megint reggelig fent.,,majd újra kb du 5 körül felkelek..itt már lehetne este pihenni..rám is jön olyan 22h kor az alvás, de még korainak érzem ..nem is tudom nem akaródzik még aludni..utána meg persze átesem..és 3 ig kb el sem alszom csak forgolódok..másnap reggel meg persze melo no meg mérges is vagyok magamra. Valaki olyen jól alszik el, édesanyám pl lefekszik és 5 perc mulva már alszik.


Nem mindíg van ez így de elég sokszor előfordul. Meg persze a másodműszaki éjszakázás csak hétvégén van.


Vannak még itt rossz alvók?


2014. jan. 2. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A műszakozás sajnos nagyon rosszat tesz az alvásciklusnak. Tudatosítsd, hogy fontos a pihenés. Ha 10-kor fáradt vagy, hát feküdj le, már miért lenne az túl korai? Pontosan hogyan vannak a műszakok Nálad? És milyen gyakran van műszakváltás. Írd meg és akkor többet tudok segíteni.
2014. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4 műszak, reggel 7:30 kezdek este 19:30 kor végzek.. + amíg haza érek... az még 40 perc kb. Másnap meg este 19:30 kor kezdek és végzek reggel 07:30... és utána az nap + még egy nap otthon...

Plusz hétvégenként amolyan másodállás-ból eredően.. újra este 6 kor kezdek és másnap hajnalig 4-6 óráig változó.


Most hétvégén pl hazaérkeztem reggel kb 09h-re melobol, 10 körül lefeküdtem du 15h kor keltem készültem a másodmeloba... ahonnan reggel 6 ra érkeztem haza... megint alvás (10 másodperc alatt szerintem elaludtam)... felkeltem délután de este meg már nem tudtam aludni.. csak forgolódtam.


Hát bitang dolog ez az éjszakázás...bár ahogy írod szerintem ez ami felborít...mindamellett nem vagyok egy gyors elalvó ha nem vagyok álmos:)

2014. jan. 2. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!