Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hétben érezhetem a babót?...

13. hétben érezhetem a babót? Tudom hogy sok tapasztalat van már ezzel kapcsolatban, ezért szeretném ha mindenki leírná.

Figyelt kérdés
Mostanában érdekes dolgokat érzek a pocómban. Mintha kaparászás lenne, meg néha egy nagyon halvány kis mocorgás. Egyik este is mintha arra riadtam volna fel. (persze tudom álmodthattam is :) ) Egy csomó kismamától hallom hogy ők is érzték már ennyi idősen a kismanót. Szóval nem tudom mit gondoljak, de azért azt csak tudom hogy ilyet még előtte nem éreztem. És hogy ez nem csak szimpla emésztés... Az orvosok szerint viszont lehetetlen, de kérdem én honnan tudhatná ezt egy férfi? Mert ez nem egy tünet hanem egy érzés, amit azért elég nehéz behatározni nem? Egyébként egyáltalán nem vagyok végkony alkat, már ha ez számít. (172/80)
2009. márc. 25. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem először a 16.héten mozdult meg, ami olyan volt, mintha buborék pukkadt volna ki.Igazi babamozgást talán a 18.héttől éreztem és nem sokra rá a párom is:)

13 hetesen még nagyon picike!!!!de minden megtörténhet!!!

Boldog Babavárást!!!

2009. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én bevallom neked őszintén hogy amikor 13-14 hetes voltam én is úgy éreztem mintha már mozogna a pici,persze szüleim le beszéltek rola hogy hát ez az elsö baba és majd csak a 20-22. hétbe kezd el mozogni!De sztem érezheted már!24hetes kismama:)
2009. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet vagy elcsodálkozol vagy meglepődsz. Az orvom nem hitte el nekem, de a másodikat már érzetem kb 10 héttől. Pedig az elsőt kb a 21-22 héttől éreztem. Szóval ha nem első baba szerintem nagyon könnyen lehet, hogy érzed. Alkat és érzékenység függő.
2009. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hasonlót éreztem a 13. (én sem vagyok vékony) héten, de csak 1x.Ismeretlen érzés volt, mintha 1 buborék elindult volna fölfele a pocimba és kidurrant volna.Ezután hetekig nem volt semmi.18. hét környéke óta érzek valami hasonlót,de nem minden nap.Első babás vagyok de nem merem elhinni, hogy Ő az.Persze mindig vannak kivételek.És szerintem érezhetted a babád.

Minden jót nektek!

19 hetes

2009. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babát érezted, én 14 hetesen kezdem el nagyon apró kapirgálást érezni, de seni nem hitte el, hogy a babát érzem, ez az érzés napról napra erősödött, annyira, hogy 18 hetesen olyat rúgott a kis drágám, hogy a férjem is érezte amikor a pocakra tette a kezét, én vékony testalkatú vagyok és első baba,

Boldog babavárást,

20 hetes kismama:)

2009. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 13 hetes kismama vagyok,első babás és én is tettem fel egy ilyen kérdést mert én is úgy érzem, hogy a baba mocorog egy picit, amit mindennap este lefekvés után érzek. De azt válaszolták nekem is, hogy valószínű nem az.

Szerintem pedig az. Úgyhogy szerintem neked is az.

Boldog Babavárást!

2009. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyit elfeljtettem írni, hogy nekem is első baba. Azt tudom hogy a másodikat lehet állítólag előbb megérezni. Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem lesz még :-)
2009. márc. 25. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én az első babánkat várom,és 12+2 napos vagyok,de már 1 hete felébredtem arra,mintha valaki ugrándozna a hasamban,amint megmozdultam abbahagyta.Sőt ma este is éreztem,amikor ledőltem kicsit.Nekem a védőnőm azt mondta nem lehetetlen,hogy a baba az.
2009. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!