Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, ha tizenhat...

Mit tehetnék, ha tizenhat évesen depressziót és szorongást diagnosztizáltak nálam, de senki nem áll mellettem?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz,de nem használ.A barátaim nem nagyon veszik komolyan,a szüleim pedig inkább a bajaim forrásai.Tudják,hogy nehéz időszakon megyek keresztül,de ahelyett hogy próbálnának segíteni rajtam,folyton negatív jelzőkkel illetnek;nem vagyok én semminek sem jó,hitvány gyerek vagyok,kövér...stb.Annyira el vagyok keseredve,nincs senki,akihez fordulhatnék,de egyedül nem bírom.

2014. jan. 4. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A depressziód csak tünet és TÜKÖR.A szüleidet kell kezelni...
2014. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom életem, én is végigmentem ezen, csak annyi volt a szerencsém, hogy betöltöttem a 18-at, és eldönthettem, hogy beveszem-e a nyugtatókat vagy nem.

Fiú vagy vagy lány? Van párod? Nem tudom, mit mondjak, most 21 éves vagyok, és megtaláltam a páromat, aki kihúzott ebből a szörnyűségből. Nekem is a szüleim voltak a fő probléma, plusz az akkori pasim sem volt a legjobb választás, barátaim nem nagyon voltak, aki volt, azt se nagyon érdekelte a dolog. Ugyanaz, mint neked.

Törj ki, keress valakit, aki boldoggá tesz, és tényleg szeret. Épp jó korban vagy, mert mire 18 leszel, addigra már 1-2 éve vele vagy, és meglóghatsz vele. Egyszerűbb, mint hinnéd.

2014. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!