Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap akár 15fok is! Viszont...

Holnap akár 15fok is! Viszont kettős frontot mondanak. Kit visel meg? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés
Hogyan vészeled át?
2014. jan. 4. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már most fáj a fejem. még tavaly volt olyan, hogy annyira rosszul éreztem magam, hogy az ágyból se tudtam kikelni. ez január vége felé volt akkor és pont ilyen volt az idő. szerencsére estére jobban lettem, másnap meg tudtam menni dolgozni.
2014. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szívem szórakozik ilyenkor, meg a mellkasom-fejem-térdem fáj...De sajnos nem csak a kettős frontnál, hanem mindegyiknél :(


L23

2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hozzám most ért ide a fejfájás :-(


Ilyenkor nincs más csak fájdalomcsillapítò . Nektek is?

2014. jan. 5. 05:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én régen fleckort szedtem (mert az jó volt térdre is, fejre is) de arra immunis lettem, mert évekig azt szedtem, utána írtak fel xilox-ot, ez is elég erős, de már ez sem használ, ezt kb 2 éve szedem...de az utóbbi időben inkább megvárom míg elmúlik...:)
2014. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!