Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha szorongok,...

Vica1330 kérdése:

Mit tegyek, ha szorongok, feszült vagyok, és már 3 napja nincs kedvem bemenni dolgozni?

Figyelt kérdés
amúgy kényszerbetegségem van, eza hajtépés, amit-gyóygszeres kezelés ellenére-újból elkezdtem. beszéltem a doktornővel azt mondta emeljük az adagot. ez szerdán volt, kedden még dolgoztam. de iszonyat fáradt vagyok és nincs kedvem semmihez, legkésőbb hétfőre össze kel magam szednem. mit tegyek szerintetek? amúgy boldog párkapcsolatban élek!
2014. jan. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek elnyomják a tüneteket-bizonyos ideig.

Alternatív terápiák felé sem árt elkanyarodni.Kineziológia,homeopátia,Hellinger-családállítás stb...Nekem rengeteget segített.

2014. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Miért szorongsz? Mitől félsz pontosan?

Amúgy talán elmehetnétek pároddal hétvégén valahova, kikapcsolódni.

A lényeg, hogy csinálj valami számodra szórakoztató dolgot.

Vagy stresszkezelésre jók a meditációs gyakorlatok.

2014. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-pozitív gondolkodás gyakorlása (ne bújj el a szorongás elől, csak a fejedben van, de ha szembenézel vele, akkor idővel gyengül, nem kell komolyan venni, akármennyire is rossz)

-testmozgás

-táplálkozás javítása

-csinálj valami érdekeset, ami érdekel. Ilyenkor nehéz, de valami vonja el a figyelmedet

2014. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha munkahelyedeb van problémád, próbáld megoldani. Beszéld ki a dolgokat.
2014. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!