Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy 1 éve nem merek...

Már egy 1 éve nem merek elmenni dolgozni mert szorongok remeg a kezem, a fejem hasogat, izzadok, és hányinger jön rám! és már akkor is ha idegenekkel kell beszélnem telefonon elcsuklik a hangom. Mi lenne a megoldás? Van aki ugyan ettől szenved?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 14:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
és azt el felejtettem oda írni,h a szivem is majd ki ugrik.
2012. júl. 3. 14:47
 2/18 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2012. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám van.. Hány éves vagy?
2012. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

elöbb egy vérvizsgálat...

hátha a pajzsmirigyed rakoncátlankodik!

nekem is ilyenek voltak, de már 99% ban elmúlt, hála a gyógyszernek és önmagamnak :)

Hány éves vagy? Fiu? lány?

2012. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok dolgoztam már több helyen semmi gond nem volt utána elmentem egy nyári munkára büfébe dolgozni és ott kezdődtek a problémák még a vendég kávéját is kiborított olyan rosszul lettem.beszaladtam a konyhára és szerencsémre a főnököm ott volt és őt küldtem ki mert nem bírtam.utána elmentem egy boltba ott 1 éven keresztül minden reggelemet így kezdtem és csak fokozódik. Mostmár egyáltalán még dolgozni sem akarok.
2012. júl. 3. 15:05
 6/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok pajzsmirigyes voltam vizsgálatokon és semmit nem mondtak az orvosok.ekg-tól kezdve mindenhova mennem kellett.
2012. júl. 3. 15:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Értem, elöszőr is ez jó mert nincs testi betegséged, másrészről elég szomorú, mert egy fiatal 22 éves lány vagy és nem élhetsz teljes életet emiatt a "betegség" miatt...

Egyetlen egy megoldás maradt, még pedig a pszichológis! És muszáj lesz elmenned, mert ez sajnos magától nem fog elmúlni! Én szurkolok neked! :)

Üdv. egy 23 éves srác! ;)

2012. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

jaj, elözző vagyok!

elfelejtettem megkérdezni, hogy ez a büfés meló stresszes volt? nagy pörgés? sietni kellett? stb?

2012. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen ez elég pörgős volt mert általában 2-en voltunk és ez egy szabad strand volt.És csak mi voltunk büfések.
2012. júl. 3. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:

hát akkor megvan a probléma okozója :)

Na és mikor mész pszichológushoz? :)

2012. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!