Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Képtelen vagyok bármit is...

Képtelen vagyok bármit is csinálni a reggeli órákban ébbredés után, miért?

Figyelt kérdés
Pedig reggelizek rendesen, kialszom magam, kb 8-9 körül kelek, mégis teljesen erőtlen vagyok egészen délután 1-2ig. De olyan mértékben hogy szédülök, megbotlok, esek kelek, kiesnek a kezemből a dolgok. Ha dolgoznom kell, szintén teljesen rosszul vagyok, semmi nem megy,hibát hibára halmozok. délutánra viszont kitisztul a fejem, és aktívvá, hatékonnyá válok. Minden tevékenységem ezért ilyenkorra tolul össze, és nagyon gyorsan kell befejeznem, hogy időben végezzek a napi teendőimmel. Mitől van ez? Más is van ezzel így? MIt lehet tenni ellene?
2014. jan. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy sovány? Biztos nincs valami betegséged?
2014. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok sovany, atlagos testalkatom van es evtizedek ota ilyen vagyok. Suliban a padra borulva komaztam, soha semmire nem tudtam odafigyelni, kolcsonkert jegyzetekbol keszultem. Delutan es este minden ment mar akkor is.
2014. jan. 12. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, mert itt valami nem frankó.
2014. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miket, hány órakor és mennyit szoktál vacsorázni?
2014. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
könnyű vacsit eszek, salátát, gyümölcsöt, sajtot, ilyeneket
2014. jan. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!