Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez egy elég...

Tudom, hogy ez egy elég érdekes reggeli volt, de így is lehet csinálni a súlytartást?

Figyelt kérdés

reggeli 1 tányér répás-uborkás-husos(pörkölthusok) rizs 1db főtt tojással

tízórai 1alma, 2mandrain

3felé 1 tányér palócleves-zöldbab, krumpli, répa és husokból


ma nem volt itthon reggeli csak kakaóscsiga és azt gondoltam hogy ezzel jobban járok mint a kakaóscsigával, és jól laktam vele, utána 1 óra tesim volt amin különféle gépeken tornáztunk ma nagyon elcseztem ezzel vagy inkább jobb lett volna a csiga mert gondolom ez több kcal


2012. nov. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezzel jártál jobban.


Egy kis tenyérnyi nagyságú kakaóscsiga megvan 600 kcal és még jól sem laksz vele. Ha ennél nagyobb, akkor akár 800 is lehet.


A te reggelid biztos nem volt ennyi, ráadásul a tápanyagösszetétele is jobb.

2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted hogy nem kakaoscsigat reggeliztel.Aval nem birtad volna ki a tizoriig es nem is laktal volna jol egy db-al .
2012. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kakaós csiga kb 250 kcal hülyeség és irreális hogy 800 [link]

Bár annál tényleg nem tart sokáig a jóllakottság érzés

2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol veszed.

Láttam én már 800 kcal-ost is. Jó nagy volt, dupla csokival.

Még az update kakaós csiga is 297 kcal (tudom, hogy hulladék).

Egy fornettis meg 377.

2012. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel 6x jobban jártál, ez nagyon fontos! A kakaós csigánál már csak a kakaós csiga + tej rosszabb, na jó talán ha megmérgezed magad és meghalsz, az egy fél fokkal mér rosszabb lehet.


Én nem vagyok rizspárti, zöldséggel ettem volna a húst és a tojást. Ennek megvan az oka, éljen a lowcarb..


A krumplis leveseket is el lehetne ám felejteni, fölösleges a krumpli. A krumpli és a bab is tele van lektinekkel. Ezekkel mocskosul haza lehet ám vágni a bélfalat, így sem kellő tápanyag mennyiség nem szívódik fel, de az amúgy ürítendő fehérjék, méreganyagok meg átjuthatnak a bélfalon. Ez egy nagyon nem jó ötlet, a modern tudomány innen eredezteti a modern kori betegségeket, az áteresztő bél szindrómából.

2012. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!