Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Óraketyegés - káros az egészsé...

Óraketyegés - káros az egészségre? Alvás közben zavar?

Figyelt kérdés

Csak azért tettem fel a kérdést: összeköltözünk a barátommal. Eddig külön-külön lakásban laktunk. Én sosem használtam ketyegő órát, pláne a hálószobában. Van a barátomnak egy szép, de nagyon hangosan ketyegő órája a hálószobában. Mikor együtt aludtunk, engem nagyon zavart az óraketyegés, alig tudtam tőle aludni. Sajnos magas a fal, az óra egészen fent van. Ő nem szeretné levenni.


Szerintetek az óraketyegés káros az alvásra? Ti mennyire toleráljátok?



#óraketyegés
2014. jan. 12. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
dehogy káros és simán emg fogod szokni pár hét alatt. Én van hogy épp arra alszok el hogy hallgatom a ketyegést, számolom stb.
2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A ketyegő hangot az óra mechanizmusa adja.. A fogaskerekek mozgása pedig nem káros senkire :D Alvás közben viszont zavar, mint említetted.
2014. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem bírom az óraketyegést, iszonyúan idegesítő. Kérd meg a barátodat, hogy vegye le, mert Te így nem tudsz aludni.


Mellesleg megjegyzem, hogyha a kérésemre nem tenne eleget, otthagynám a pi.csába.. de előtte födhöz bas.nám a ketyegőjét.

2014. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én még csak pár évtizede élek falióra ketyegés mellett (igaz, egy ajtó elválaszt tőle, de hallható) és még nem zavart soha. Meg lehet szokni, sőt nyugtatóan hathat a monotonitás.
2014. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%
Hát szerintem nem káros az alvásra! Például nekem is van és engem egyáltalán nem zavar! Hogyha téged annyira zavar akkor vegyétek le, de szerintem ha nem akkor maradhat! :)
2014. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem személy szerint nem zavar. A ketyegésre alszok el.
2014. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem maga a ketyegés káros, hanem ha hosszútávon nem tudod tőle kipihenni magad.
2014. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!