Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol alakul ki a visszer?...

Mitol alakul ki a visszer? Lehet mar 18 evesen kialakuloban? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A baratom orvosira keszul, egyik nap ranezett a labamra es azt mondta h ugy nezi kicsit viszeres a labam...mit lehet tenni ellene???
2008. júl. 16. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Van krém, kimondottan viszeres lábra. Ha nagyon aggaszt, akkor menj el egy érsebészhet, és vizsgáltasd meg. Amúgy pedig örökölhető is, nézz utána, hogy a családodban van-e valaki, akinek viszeres a lába.
2008. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azok még nem visszerek,csak kis lila hajszálértágulatok. de ezek azt jelzik hogy a későbbiekben hajlamod lehet a visszérre. A visszér az vastagabb,kidudorodó,csúnya ér,ami általában az idősebb nőkön van. De hogy megelőzd ezeket,mindenképp állj keveset,ne ülj órákig mondjuk a széken mozdulatlan lábakkal,esténként felpolcolhatod a lábad,sportolj,járj sokat,bekenheted spec.krémmel is,amit patikában vehetsz.Ja,és ne ülj keresztbetett lábbal,mert az is nyomja az ereket.
2008. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet fiatalon is visszeres a lábad ha hajlamos vagy rá genetikailag vagy ha sokat állsz, esetleg ha túlsúlyos vagy. Én felszolgáló vagyok és a sok állástóljött ki rajtam, de kenem krémmel. Venorutonnal.
2008. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy barátomnak 16 éves korában jött ki egy napról a másikra. Igazi viszerek, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Az orvos szerint az előző napi biciklizés közben történhetett.
2008. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ej ha...hat igen van a csaladban, nagytatamnak eleg csunya (NAGYON CSUNYA!!!) a laba...:(

es hat eleg sokat ulok helyben (suliban is 8-9 orat)...tanitok, az orakat vegig allom...

emellett sokat setalok, en nem vagyok tulsulyos...

koszi a valaszokat:)

2008. júl. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!