Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen magasról halálos egy...

Milyen magasról halálos egy ugrás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
20 cm-ről. A sámliról.
2014. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de konkrétan épületről valo leugrasra gondoltam
2014. jan. 14. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Le akarsz ugrani?????
2014. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen adat. Az uncsitesom szomszedja a panel 4.rol ugrott le es igaz, hogy sz.rra torte magat de tulelte.

Viszont hallottam olyanrol is, aki egy sima letrarol esett le (rosszul landolt) es meghalt.


Attol fugg milyen felszinre erkezel, es melyik testreszedre esel. Lehet hogy az esest tuleled, de eltorik egy csontod, aminek a szilankja elvag egy foeret es mire a segitseg kier egyszeruen elverzel.

Ha leesel pl. a konyha asztalrol de fejre erkezel es nyakad torik, akkor nagy valoszinuseggel annyi. Szoval nincs ilyen, hogy xy meterrol halalos.


Lattam egyx egy doku filmet, a nonek nem nyilt ki az ernyoje. A csaj ma is el. Igaz, hogy szekben es ki van csovezve mindene, de esznel van!

2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!