Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy rosszul...

Lehetséges, hogy rosszul vizsgáltak meg?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hete kosarazás közben elég csúnyán aláfordult a bokám. Hallottam roppani, természetesen egyből feldagadt. Másnap reggel elmentem a koórházba, ahol meg is röntgeneztek. A doki azt mondta, hogy semmi komoly, egy hétig kerüljem a kosarazást, utána fokozatosan kezdjem el terhelni, addig is jegeljem és pócoljam fel. Holnap lesz egy hete, hogy a dokinál jártam, de a bokám még mindig be van dagadva....Bokarögzítővel tudok sétálni, akár sokáig is, de futni még egyáltalán nem. Szerintetek lehetséges, hogy a röntgen ellenére rosszul vizsgáltak meg és mondjuk valami komolyabb bajom van? (pl. részleges bokaszalag szakadás?) Több mint 3 hét múlva lenne egy nagyon fontos meccsem, az orvos akkor azt mondta, hogy addigra semmi bajom nem lesz, de nem vagyok benne biztos...

2013. jún. 5. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, mivel a röntgen nem mutatja a szalagokat illetve a nem csontos részeket. Érdemes lenne egy másik orvost (esetleg) sebészt felkeresni uh-gal mri-vel ránézni.

Másrészt pihentetni kellene, ha ennyire fontos a meccs, nem járkálni rajta sokáig, hanem fekve tornáztatni, erősíteni.

2013. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetséges.

eddig mamámnak nem vették észre a combnyaktörését (pedig megröntgenezték).

anyámnak a tüdején azt hitték, két daganat van, közben csak egy volt.

2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokért!

Azért elég idegesítő, hogy órákig kell várni mire megvizsgálnak és ezek szerint akkor sem alaposan!! :@@

2013. jún. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!