Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lenne az idegi kimerültség/...

Ravel kérdése:

Ez lenne az idegi kimerültség/idegösszeomlás?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok minden történt velem, mondhatni több téren is összecsaptak a fejem fölött a hullámok. Őszintén szólva nem vagyok ilyen nyafogós, minden kisebb rossztól öngyilkossággal fenyegetőző fajta ezért is lepődtem magamon. Már két hete csak fekszem, kimerült vagyok, minden kisebb zajra összerezzenek, nehezemre esik beszélgetni még a családtagokkal is, inkább csak tőmondatokban válaszolok és ezt is csak akkor ha nagyon muszáj. A mellkasomra mintha ráültek volna és hiába mondogatom magamnak h ne idegeskedjek, tartósan nem múlik el. Van pár óra mikor jobb, aztán megint előjön. Attól meg, h a hétköznapi teendőim sorára gondolok szinte már pánikolok. Így jön ki rajtam, hogy az utóbbi időben rendesen túlvállaltam magam? Vagy ez már valami komolyabb? A lehető legtöbb pihenés mellett mit tudnátok javasolni? Szeretném mielőbb rendbeszedni magamat.

2014. jan. 15. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből kialakulhat pánikbetegség, szorongás. Kezeld magad vitaminokkal, mozgással, nyugtató hatású gyógynövényekkel. Az igencsak lehet, hogy túlvállaltad magad.
2014. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, fokozatosan "estem össze" lelkileg. lett belőle szorongás, öngyilkossági kísérletek sorozata, kevés beszéd, és most már nem is beszélek. Én szeretnék, csak nem jön ki hang a számon.
2014. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!