Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veled olyan, hogy a...

Volt már veled olyan, hogy a vizsgadrukk miatt szó szerint fizikailag rosszul lettél?

Figyelt kérdés

Kb. két hetem van még az első vizsgámig, de már most foglalkoztat a kérdés. Fogalmam sincs, hogy az előttem álló másfél hónapot hogy vészelem át, mert már most kimerültnek érzem magam.

Tavaly fogytam egy csomót és rendesen kikészültem a végére, nyáron volt olyan vizsgám, ami előtt a folyosón lettem rosszul. (Mondjuk, akkor a nagy meleg is bejátszhatott)

20 éves lány vagyok, érettségi előtt éltem át először ilyesmit, és hiába telik-múlik az idő, úgy tűnik, hogy nem javul a helyzet.



2013. dec. 2. 09:07
 1/1 anonim válasza:
Te olyan típusú vagy, aki nagyon bepánikol.Ez ellen nem tudsz mit csinálni, folyamatosan hozzá fogsz szokni.Egyébként jó, ha előtte elmondod párszor magadba, hogy mindent megtanultam, és bekapsz egy kis csokit. Segíteni fog:)
2013. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!