Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorideg, rossz közérzet,...

Gyomorideg, rossz közérzet, fájdalom a mellkasomban. Mi okozhatja a tüneteket?

Figyelt kérdés
Néhány napja gyomorideg van a gyomromban lényegében minden ok nélkül. Bár elég stresszes életmódot élet, a szüleim éppen a szétköltözés szélén állnak, nagyon sokat veszekednek, ami néha a végletekig is el tud fajulni, de már évek óta ez megy, előtte nem volt ilyen tünetem... fáj a gyomrom, néha csak az szakítja meg, hogy gyomorkorgást és éhséget érzek. Párszor belenyilal a mellkasomba a fájdalom, néha az oldalamba, a hátamba is, és légszomj tör rám, de ha odaállok az ablakhoz a friss levegőhöz, elég gyorsan elmúlik. Elég depressziós jellem vagyok általában, és egyre inkább győznödnek, hogy menjek el orvoshoz, de az ilyesmivel tud valamit csinálni az orvos? Egyáltalán mi lehet ez?

2014. jan. 19. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz, mert nálad egy kezdődő reflux is lehet. Pszichológus tud segíteni, de ha így haladsz akkor gyomortukrozes is kelleni fog. Mert az idegesség okozhat refluxot.
2014. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a gyomorideg , a légszomj, a mellkasi fájdalom a kezdődő pánikbetegség tünetei. ehhez társulhat még végtag zsibbadás, izzadás, halálfélelem. ha ezeket is érzed érdemes orvoshoz fordulni de az is lehet hogy egyszerűen a stressztől van gyomorideged viszont ahhoz főként a hasmenés szokott társulni.ha beszélgetnél írhatsz nekem hátha segít. mpati24@freemail.hu
2014. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!