Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meghalhatok? Mi bajom lesz?...

Meghalhatok? Mi bajom lesz? Hagyjuk mért. De 16 évesen 2 éven belül 2l vegyszert ittam. Főleg ablaktisztítót. Nem tudok enni mert fáj a hasam és pisilni se megy max napi 1x de az is fáj.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek sokan írjatok h mi legyen, mi bajom lehet... Beszólást nem kérek, van elég bajom az életben... (16/L)

2014. jan. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ilyen hülyeséget még nem láttam...

2. ha egyáltalán igaz akkor menj orvoshoz (elsönek normális aztán pszihologushoz)

2014. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz, mégpedig azt, hogy orvoshoz mész, és mindent elmondasz neki őszintén!
2014. jan. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia!ezek a tünetek főként a hasfájás lehet lelki erdetű ha stresszes az életed a problémát elsősorban ez okozhatja,de az ablaktisztító semmiképp nem tett jót esetleg gyomorfekély is kialakulhatott ami szintén magyarázat a hasfájásodra.ami a fájdalmas pisilést illeti a legnagyobb valószínűsége a bakteriális fertőzésnek van. ettől különös képp nemkell megijedni előszőr is ha veszel canesten tablettát az nagy valószínűséggel majd elmúlasztja de ha nem akkor a nőgyógyász az aki segíthet akkor valami más a baj. az öngyilkosságot pedig semmiképp sem ajánlom inkább azt hogy menekülj ki abból a környezetből ami előidézi nálad a problémákat mert a nyugalomnak nincs ára tudom mit beszélek.sőt ha dudnék segítenék is.
2014. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!