Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ezt teszem, akkor így...

Ha ezt teszem, akkor így meghalhatok? Nem akarok tovább élni.

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen felkészültem a halálra, ha folyamatosan erre gondolok és koncentrálok, akk elképzelhető, h egyszer a testem is észre veszi, h már nem akarok élni és feladja a működést? Met a lelkem már rég feladta, zombinak érzem magam.Nem akarom tovább ezt és belefáradtam, h semmit sem tudok ez ellen tenni. A mélypontomon vagyok és csak lefelé haladok.Nincs senki aki segíthetne. Öngyilkos nem leszek(bár sokat gondolok rá), mert a szüleim soha sem bocsájtanának meg.
2013. máj. 10. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerelmi bánat?
2013. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szüleim miatt,mert biztos magukat okolnál. De úgy érzem, h képes lennék rá. Szerelmi gubanc is közbe jött, viszont ennek nem sok köze van az érzéseimhez, csak talán az utolsó csepp vol. Nincs semmi ami motiváljon,pedig emberekkel szeretnék/szerettem volna foglalkozni, de tök jó,h még szocfóbom is van + egyéb. Pedig szerintem mindent megtettem,h jobban legyek.
2013. máj. 10. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem fogsz meghalni attól,hogy a lelked feladta az életet,

Nekem volt amikor hónapokig az járt a fejemben,hogy meg akarok halni és ,hogy bárcsak meghalnák stb.,teljesen tönkre voltam menve,de nem haltam meg ettől,

nem tudom mi történhetett velem,de most egyáltalán nem gondolok a halálra...valahogy megjött a kedvem...

2013. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem találj valami hobbit, úgyis rengeteg dolog van amit csinálhatsz.

hidd el van sokkal rosszabb is.

És ha emberekkel akartál foglalkozni akkor ne add fel az álmodat.és akkor meg mivan ha félsz??Akkor küzd le..de legalább is próbáld meg, nem kell máris feladni..

Tarts ki és ne akarj meghalni!Lehet, hogy most nehéz de valójában rengeteg más emberhez képest nagyon szerencsés vagy!

Sok sikert:))

2013. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Máris? Már vagy 10 éve küzdök ellene. 12 éves koromban volt először gyomor idegem. Küzdöttem, teljes életet akartam éli, mentem minden nap biciklizni, futni vagy görizni, lefoglalta magam, vagyis inkább széthajszoltam magam pl diákmunkával, h időm se legyen gondolkodni. Annyit mentem emberek közé, amennyit csak tudtam, mindig beszélek velük, ha van rá lehetőségem, de nem tudom őket megszokni, leégetem magam, mert a zavartól össze-vissza beszélek csak. Tudom, h vannak nálam rosszabb helyzetben is, ami miatt mégjobban marcangolom maga.Attól is mániákusan félek, h egy családtagom elveszítem. Olyan problémák miatt aggódok akaratlanul is, amihez semmi közöm se lenne. Megállás nélkül aggódok, és mikor próbálok lenyugodni, a gyomorideg és a fejfájás erősödik. Így nem tudok embereken segíteni, ha még magamon sem tudok, ezért is veszett el bennem a motiváció.Eddig voltak céljaim, álmaim...de mára semmi sem maradt.Attól is félek, h a sulit sem tudom elvégezni. A többi problámámat nem mesélném el, senkit sem érdekelne, de néhány dolgot átéltem, sajnos. Köszi a válaszokat!
2013. máj. 11. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Rajtad csak szakember tud segíteni. Érdemes lenne felkeresned egyet.
2013. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
szia!talán beszélgethetnénk . ha fejér megyében laksz találkozhatnánk . hasonló jellegű problémáim nekem is voltak sőt jelenleg is vannak de küzdök ezek az érzések ellen . 25 éves vagyok. sokszor voltam hogy már nem akarok élni mert nem bírom , nem megy mert képtelen vagyok egy normális élet kialakítására. hidd el hogy nem így van akkor sem ha ezt érezzük. ilyenkor sokszor az segít a legtöbbet ha van valaki akivel beszélhetünk ezekről a dolgokról mindig van kiút mindig!nem akarlak lebeszélni az öngyilkosságról de nem véletlen hogy megszülettél és az életben sok rossz vár ránk amit nem lehet így megoldani hogy az életünket eldobjuk. egyszerűen tudni kell dolgokon átlendülni vagy pszichologus segitségével vagy valaki más ismerős segítségével.mpati24@freemail.hu ha gondolod írj.talán jobb lessz talán segíthetek neked:)
2014. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos én ugyan így vagyok és csak egy dolog tart vissza smmi más csak az hogy a pokolra juthatok. És milliószor rosszabb lessz ott mint élve. Sajnos nincs mese ki kell várni még a mi időnk is, lejár!. Az a pár év nemojan sok amit földi életünkben élünk. De vedd számba aszt hogy ha megöljük magunkat isten templomát. Akkor a pokolban az örökkévalóság vár..!!
2015. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mofa válasza:

Erős bennem (napi szinten) a halálvágy,pontosabban nem akarok tovább élni.

Mindennap ez jár a fejemben..

:'(

dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!