Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszerrel tudnám...

Milyen gyógyszerrel tudnám elérni, hogy ne gondolkodjak folyton régi emlékeken?

Figyelt kérdés
Folyton azon kattog az agyam, hogy mi történt a múltban, mi nem sikerült, hetek óta aludni se tudok,mert mindig előtörnek ezek az érzések. Kéne valami amivel letudom zsibbasztani a fejem, hogy ne gondoljak semmire.
2014. jan. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellentéted vagyok,aki imád visszagondolni a múltra,napra pontosan újra megélni.mi volt akkor,és mennyivel szebb,jobb volt minden.
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyszer kell, hanem célok, amiket el akarsz érni, és amiért tenni, küzdeni kell, majd akkor nem érsz rá a múlton kattogni.
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
régebben én is szerettem a múltra gondolni, de ma már elegem van h abban élek. és vannak céljaim is, de boldogtalan vagyok mert nem minden célom valósult meg
2014. jan. 21. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is neha szeretnem elfelejteni a multat de ugyankkor rengeted dolog van amit ujra at szeretnek elni de tudom hogy soha tobbe nem lehet es ez faj. Szoval en sokszor csak azet nem szeretek a multra gondolni mert faj hogy nem tudom visszacsinalni a dolgokat es a jo viszont nem lehet az enyem. Amugy en szeretek a multra gondolni de a rossz miatt neha nem jo ra gondolni. Szoval az ahogy a multra tekintesz es ahogy gondolkodol az emlekeiden gyakran befolyasilja a jovod.
2014. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy módszer amivel el lehet érni azt, hogy az ember ne gondoljon semmire. Ezt a módszert meditációnak hívják.

A fejed le zsibbasztására ne keressél semmit (gyógyszer,stb.)

Hiszen te nem hibernálni akarod magad, hanem élni! Létezni! "Csesszél ki" a gondolataiddal és vegyél elő egy tollat,papírt és írd le az élet céljaidat azaz csinálj egy tervet a jövődet illetően.

2014. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!