Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap hasmenés + hányás? (lent)

Tegnap hasmenés + hányás? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap emiatt nem is mentem suliba, hajnali öttől délelőtt 11ig futkároztam wc-re, kétszer hánytam is. Még ma is fájdogál a gyomrom eléggé, és pluszban a derekam is leszakad és gyengének érzem magam, felkelni se tudok, mert rögtön szédülök és kiver a víz. Mi lehet ez? Mert hétfőn suli és nem akarok hiányozni.
2014. jan. 25. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz amint jobban vagy. Lehet elkaptál valami vírust. Hidd el, jobb ha elmész orvoshoz és kérsz gyógyszert stb. Mert nem lesz jó ha végigmegy a családon. Nálunk volt olyan, hogy unokatesóm hazahozott egy jó kis vírust az oviból ugyan ezekkel a tünetekkel és a családban két-három nap késéssel mindenkin végigment én is legalább három napig ki sem tudtam mászni az ágyból. :/
2014. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasfogót nem érdemes bevenni, mert a hányással/hasmenéssel ürül a vírus a szervezetből. Étrend: főtt krumpli, háztartási keksz, tea.
2014. jan. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!