Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányás, hasmenés lehet stressz...

Hányás, hasmenés lehet stressztől?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy iszonyúan fáj a gyomrom, aztán hánytam is. Utána a fájdalom nem szűnt meg, még van egy olyan érzésem, hogy még lenne minek kiürülnie. De ahhoz már hánytatnom kellett volna magam, és az valamiért nem megy.

Most reggel pedig hasmenésem is volt. A gyomortájéki fájdalom még mindig megvan, de hányinger nélkül, és a hasmenés se olyan, hogy ne tudnám otthagyni a vécét. Kíváncsi vagyok, elmúlik-e magától...


Nem ettem semimi szokatlant, viszont az utóbbi napokban rengeteget stresszeltem, szerintetek ez lehet amiatt?


2013. ápr. 26. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,h stressz,inkább bekaptál valamilyen vírust és az "szaladt" végig az emésztőrendszereden. Diétáz, és igyál sok folyadékot.Egy kis probiotikum sem ártana.
2013. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha fáj a gyomrod, akkor nem a stressztől van. Talán valami rosszat ettél?
2013. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

simán lehet a stressztől

a gyomorfájás is (lásd gyomorfekély)


nekem is ez van most

2013. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasmenés nem igazán tünete a fekélynek,sőt egyáltalán nem az. Ráadásul nem úgy kezdődik,h egy éjjel felébredsz és hánysz,azután hasmenésed van.Az ilyen akutan fellépő panaszokat általában gastrointestinális fertőzés okozza.Vagy étel,v.vírus,baktérium,ritkán vakbélgyulladás.
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szerencsére már jobban vagyok, a gyomrom táján még mindig fáj, de hányinger legalább már nincs...

Azt nem mondtam, hogy a menstruációm is tegnap jött meg, nem tudom, hogy az befolyásolja-e.

2013. ápr. 26. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább "összejött" a kettő.És egyik rontotta a másikat. Gyógyulj meg!
2013. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Szerencsére a hányás és hasmenés csak aznap éjjel volt :) Viszont azóta evés után mindig megfájdul a hasam kisebb-nagyobb intenzitással :( Igyekszem kímélő kajákat enni. Remélem, ez a fájdalom is elmúlik majd...

2013. ápr. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!