Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veletek ilyen?...

Volt már veletek ilyen? Semmilyen kenőcs meg gyógytorna nem segít semmit az elviselhetetlen hát, derék és térdfájdalmamon. Valami lidokain tabletta kéne, mert xanaxra nem akarok rászokni. Orvos felírhat ilyet? Vagy nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Amikor dolgozni kezdek valahol (árufeltöltés) 2.3. napra annyira megfájdul mindenem, hogy a derekamat meg a jobb térdemet nem tudom hajlítani, és a talpam is elviselhetetlenül fáj. Muszály volt kilépnem. Nem szeretnék az utcára kerülni, egyszerűen muszály valami istenverte narkó, hogy tudjak dolgozni.

Még ha csak a talpam fájna, azt sem tudnám elviselni, pedig nem vagyok lúdtalpas. Minden sz.rt kipróbáltam, semmi nem ér semmit, egész életemben árufeltöltőként vagy raktárosként kell dolgoznom, mert tanuláshoz hülye vagyok.

Szóval van valaki hasonló helyzetben?

lidokaint vagy xanaxot kéne használnom egész életemben.

Lenne orvos, aki ezt biztosítaná számomra?


2014. jan. 26. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:

ja meg gyúrok már évek óta az se használ.

gondolom az első pár hét után jobb lenne már, akkor már talán el tudnám hagyni az ilyen szereket, mert nem akarok rászokni, de az sem érdekel, ha muszály szednem örökre.

egyszerűen nincs más választásom.

2014. jan. 26. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lúdtalpbetét és a gyógytorna vált be hosszútávon. Azóta nem fáj semmim. Valahogy az izomzatod lehet mégiscsak gyenge, mert ha van elég izom, nem fájhatnak a csontok. Apukém kőmüves és 60 évesen 100 kilós zsákokat cipel. Nem fáj semmije.
2014. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lidocaint meg xanaxot tutira nem fog ezzel felírni senki.

Ellenben ortopéd orvoshoz kellene elmenned, aki talán ki tudná nyomozni az egésznek az okát. Háziorvosnál indíts.

2014. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasznalj Milgamma N-t, nekem bevalt, mar a masodik szemtol sokkal jobban voltam. Nem venykoteles.

Jobbulast!

2014. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!