Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismertek olyat, aki már sok...

Ismertek olyat, aki már sok éve xanaxot szed álmatlanság ellen? Kell emelni az adagot? Orvos felírja élete végéig? Indoklás bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fiatalon is rossz alvó voltam. Családi örökség.

Egészséges vagyok amúgy, csak egyszerűen akármilyen fáradtan érek haza melóból, hiába hajnalban kelek, éjfél körül alszok el, és 4 kor kelnem kell.

26 vagyok. Eddig bírtam valahogy, de mostanában már annyira rányomja a másnapra a bélyegét a kialvatlanság, hogy sokszor megszédülök napközben, meg sokat hibázok munkahelyen. Nem szeretném, hogy kirúgjanak, mert akkor el kéne adnunk a házunkat, és valami putriba költöznünk vidékre. Egy haverom adott egy darab 0.25 ös xanaxot, az egyből helyretett. Másnap kipihent voltam.

Az érdekelne, hogy orvos felírhatja életem végéig?

Meg, hogy emelni kell az adagot idővel?

Sajnos muszály lesz szednem.


2014. jan. 26. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mondd el neki a problémát, és fel fog írni gyógyszert. Megoldható, ne aggódj!
2014. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!