Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta iszonyatosan viszket...

Sadie7 kérdése:

Napok óta iszonyatosan viszket a kézfejem és az ujjaim között, leginkább éjszaka, nem tudok aludni tőle. Hiába krémezem nem segít, borzalmasan viszket úgy is. Mi lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Nincsenek pöttyök -tehát szerintem nem allergia-, enyhén piros, de krémezés után nem száraz, mégis viszket. Ágyneműt is cseréltem, így is viszket. Semmi egyebem nem viszket, csak a kezem. Ha van tippetek segítsetek.
2014. jan. 30. 14:43
 1/3 anonim válasza:
Lehet a bőröd így reagál a hidegre. Ha nem szűnik, elmész a bőrgyógyászhoz, ő fel tud írni egy kímélő mosakodó krémet/ krémet, ami nagyon kíméletes a bőrhöz, és visszaállítja a normál állapotát. Tudod, a sima szappanok, egyes tusfürdők, mosogatószer, mosószer, stb. nagyon szárítják a bőrt (különösen a kézfejét, hiszen mennyi vízbe, vegyszerbe belenyúlunk), plusz a hideg... megviseli nagyon a kültakarónkat.
2014. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hideget kizárom, mert van, hogy nem megyek ki és mégis viszket a kezem. De arra gyanakszom, hogy nem e a spar-os folyékony szappan a ludas, elég gyakran használom, azzal mosok kezet naponta többször.
2014. jan. 30. 14:52
 3/3 anonim válasza:
Esélyes. Semmi baj az olcsóbb márkákkal (bár szerintem a Spar saját márkás termékei jók), azért benne van a pakliban. Az ilyen kézmosókkal különösen vigyázni kell, sokan el sem hinnék mennyi irritatív anyag van benne. Próbáld meg nélküle, hogy javul-e!
2014. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!