Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés utáni éjszaka,...

Hajfestés utáni éjszaka, illetve másnap iszonyatosan viszket a fejbőröm. Miért?

Figyelt kérdés

éjszaka van hogy arra kelek fel hogy már annyira vakarom (alvás közben) hogy fáj, és egész másnap is nagy erőfeszítésbe kerül , hogy ne essek neki tiz körömmel :D a következő napokra egyre gyengül, 4.re kb elmulik.


eddig palette sötétbarna hajFESTÉKET használtam,és valamikor annak használata közben alakult ki ez (nem a kezdetektől). most direkt ammóniamentesre váltottam, Loreal casting cream gloss, (ami csak egy sötétbarna szinezö) de a "hatás" igy sem maradt el...


2013. ápr. 11. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
koszos hajra vidd fel, ne megmosottra, és ha ez allergiás reakció, akkor talán mással kellene festegetni
2013. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiás reakció, semmiképp sem normális. Én a helyedben nem festegetném, mert veszélyes is lehet, ha allergiás vagy.
2013. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, mindig "koszos" hajra visszük fel, ez természetes. de nem értem mire lehet az allergia, ha nem az ammóniára... próbálkozzak minden hónapban másfajta festékkel/szinezővel?? (muszáj 4 hetente festeni mert az eredeti hajszinem világos, és nagyon gyorsan nő...)
2013. ápr. 11. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
meg kell találni azt az összetevőt, ami allergizálhat, más megoldást nem látok. Egyesével nézz utána, miből áll a hajfesték, melyik hajlamosíthat allergiára. Pl. krémmánián összetevőkre is tudsz keresni, leírják, melyik mire való egy termékben, mennyire veszélyes stb.
2013. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiás reakció,vannak olyan festékek amik 100%-ban allergén mentesek,de gondolom azok azért picit drágábbak.Nézz utána esetleg ez segíthet:)
2013. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Válthatnál hennára. Nézz utána, elég sok vörös és barna színben létezik, és valószínűleg nem váltana ki allergiás reakciót.

Azt tudom, hogy hennáról nem tanácsos festékre váltani, azt viszont nem, hogy fordítva hogy működik, de egy próbát megér utánanézni.

2013. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy régi kérdés.DE PONT EZZEL FESTETTEM TEGNAP A HAJAM,(ELSŐNEK) és ugyan ezek a tünetek vannak..megőrülök..:D
2015. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy elmúlt-e, már nem emlékszem:-) de már nem festem a hajam kb 1,5 éve! :-) nagyon hullott, és tört, de mióta leszoktam róla, sokkal egészségesebb. Már olyan régen festettem, hogy alig emlékeztem a saját hajszínemre, így most ez is nagy újdonság értékű volt :P :-)
2015. okt. 24. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!