Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 1 hete nem kakáltam csak...

Már 1 hete nem kakáltam csak 1 kis bogyót tudtam kinyomni. Puffadok is és rossz érzés. Megoldás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
guttalax cseppek... lányomnak szoktam adni, nála szokott ilyen probléma lenni... helyedbe 12-15 cseppet simán bevennék, az rendesen ki fog tisztítani... arra figyelj, hogy este kell bevenni, mert 12 óra míg hat... így reggelre lesz hatása... (ne éjjel kelljen kirohangálnod) és másnapra ne nagyon tervezz olyan programot ahol nem tudsz elfutni wc-re :) amúgy javasolni szokták még az olajat (joghurtba 1 evőkanál) de nálunk ez nem vált be..
2014. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 zacskó szotyit /természetesen héjazva/ egyél meg vagy 10-15 szem aszalt szilvát
2014. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyél mákos tésztát és igyál rá meleg tejet. állítólag ez is segít többször menni vécére.
2014. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nálam ez állandó probléma :/ Nem ehetek mindenap mákos tésztát tejjel :DDDD Meg gondoloma beleimnek sem tesz jót ha minden nap "kitisztítom" őket...
2014. febr. 2. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
az tényleg nem... viszont ha ez nálad általános probléma, próbálj meg minél több rostos dolgot enni... és sokat inni :) de én a helyedben beszélnék egy belgyógyásszal mit javasolna ha esetleg az étrended is rendben van és ennek ellenére fenn áll a problémád... lehet van olyan "gyógyszer" amit lehet szedni ilyenkor és nincs káros hatása...
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha azt akarod hogy gyorsan kitisztulj 2-3 deci tej 1 vagy 2 db őszibarackkal!!! ez nem 12 óra alatt hanem 12 perc alatt kb . hat :) 1 jó tanács: Mielőtt éreznéd hogy jön szedj e wc papírt.... / szilvalekváros kenyér... Nekem a nagyim mindig azt adott ha ilyen problémáim voltak
2014. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!