Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért, mitől vannak kukacok a...

Miért, mitől vannak kukacok a szobámban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem észre. Azt tudni kell, hogy már nem élek otthon, ritkán járok haza 1-2 napra, de sose volt kajamaradék, vagy ilyesmi a szobámban. Kicsit a ruháimat szoktam szanaszét hagyni :((

Az az érdekes, hogy úgy vettem észre, csak a szobámban és főleg az ágyon (fúúújjjjjjj) vannak :((((( azóta se aludtam benne, inkább átmegyek anyumhoz.

Az ágyneműtartóban nem látszik semmi, a paplan már ki lett rakva napokra szellőzni a mínuszokba, a pléd, meg ágynemű ki lett mosva jó magas hőfokon!

Apró világosbarnák és nagyon lassan mozognak! Először csak néztem, hogy jajj mi lehet, olyan mint egy kis kukac, de nem is mozog... aztán láttam, hogy lassan de mozog.

Múltkor már láttam egy nagyobb sötétbarnát is :((((

hányingerem lett :((


2014. febr. 11. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a matracban vannak
2014. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát át kéne sikálni az egész szobát egy kis fertőtlenítős vízzel, és mindent magas hőfokon kimosni. És valahogy hőkezelni a matracot és az ágyat.
2014. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hogy hőkezeljem az ágyat? :(
2014. febr. 22. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is találtam ilyet az ágyon, végül a te eseteddel mi lett? Én máshol aludni sajnos nem tudok, de egy-egyet ha találok egy évben.
2015. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta se tudom, hogy mitől voltak itt...

Csináltunk egy jó nagy takarítást, az összes szekrény átpucolva, az ágyat is amennyire lehetett áttörölgettem, és egyszer csak eltűntek. Azóta egyszer fordult elő, hogy láttam egyet.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy honnan jöttek, meg mi lett belőlük. Na jó annyira nem, hogy újra megismétlődjön. Azóta is sokszor eszembe jut, iszonyú undi látvány...

2015. aug. 2. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!