Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munkahelyi stressz, képmutató...

Munkahelyi stressz, képmutató kollégák. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem ezt a munkát, még minden szép volt. Az utóbbi hónapokban azonban nagyon megváltozott a helyzet. Senkiben sem lehet megbízni, mindenki lefikázza a másikat a háta mögött. Ettől, plusz a munkától, úgy érzem, hogy kezdek kiégni idegileg. Nincs meg bennem az a lelkesedés, ami a kezdetekkor megvolt. Már eleve úgy kelek fel, hogy ideges vagyok, és hogy semmi kedvem az egészhez.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2014. febr. 12. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nem egyedi jelenség, nagyon is értem, hogy mit élhetsz át. Sovány vigasz, de én is hasonló képen vagyok most. Már elég rég dolgozok ezen a munkahelyen, eleinte nagyon tetszett, de egy ideje én is csak azt látom, hogy 1-2 ritka kivételel mindegyik mást sem tud csak áskálódni, fikázni (és ez ragályos is, egyre több embert fertőz meg) nem feltétlen engem, de lehet, hogy csak én nem tudok róla.

Mit lehetne tenni ellene? Max annyit, hogy megpróbálsz alkalmazkodni, teszed a dolgod amit rád bíztak és kész.

Mondanám, hogy munkahely váltás, de arra mi a garancia, hogy ott nincs ilyesmi? A mai világban szinte mindenki elégedetlen azzal amije van, mindenkinek több kellene és mindenki sokkal rátermettebbnek tartja magát a másiknál ezért mindenki megpróbál feljebb jutni, csak ezt sokan nagyon drasztikusan szeretnék tenni, magyarul felfelé nyal lefelé rúg :(

Sajnálom, h. okos tanáccsal nem szolgálhattam max megértettelek.

2014. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!