Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altatóként bevált valakinek a...

Altatóként bevált valakinek a valeriana relax?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem úgy 15 éve 18 éves korom körül volt,hogy 3-4 órába telt mire elaludtam.Akkor szedtem ezt,nyugaton nagyon népszerü volt.

A válaszom az ,hogy nem használt semmit.

A macskagyökér tea,este két filterrel viszont csodákat tett.

2014. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van hogy egy napig nem alszok,és már teljesen ki vagyok merülve ezt ajánlották a patikában :/ de most nagyon elkedvtelenített ez mert nagyon reménykedem :(
2014. febr. 13. 19:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Képzeled el nekem még is használ 8órát tudok aludni max 2x kelek fel közben de issza tudok aludni! Megkönnyebbülés sokkal jobban vagyok!!
2014. febr. 15. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor meked az van .hogy az agyad nem tudod kikapcsolni rendesen.Ás mivel tudatodban az van ,hogy bevettem a gyógyszert így el is alszol.Ha egy vitamin kapszulát vennél be ,akkor is elaludnál.Hidd el nekem semmit sem segített ,most meg már nem kell semmi,úgy is alszok.
2014. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kétlem h ez lenne a bajom mivel máskor h akárhol akárhogy eltudtam aludni,volt hogy a kocsmában lehajottama fejem és elaludtam a buli közepén pedig álmos se volt:D
2014. febr. 16. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nekem miért nem használt semmit amikor kellett volna.

....Ha ilyen könnyen alszol egy szemtől 8 órát,akkor nem is kell neked.Minden este képzeld be ,hogy bevetted,és alszol 7 és fél órát. :)

2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

18 éves lány vagyok, a gond az hogy én sem tudok aludni(ahogy látod)

viszont nekem már 1 éve ez van, és tudom hogy a stressz IS közrejátszik.. Régen nekem sem volt annyira gond az elalvás,de mostmár kicsit nagyon idegesít.

Tényleg bevált a valeriana relax? álmos leszel?

köszi a választ

2014. febr. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neki bevált ,mert aludt 8 órát ,de nekem annyit sem használt mint egy c-vitamin az elalváshoz.
2014. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 szemet veszek be meg mellette szedek magne b6-t bár azt nem alvásra :) nekem igenis használ, mindenkinek másképp reagál a szervezete a gyógyszerekre.nekem bejött !
2014. febr. 17. 09:12
 10/10 sunnyside válasza:
Én a ReDormin-bsn 3-szor annyi a macskagyökér kivonat, elalvás szempontjából a legfontosabb és hatásosabb gyógynövény.Szerintem érdemes kipróbálni, én jól alszom tőle, csak ajánlani tudom.
2014. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!