Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A pattanást mivel lehet...

A pattanást mivel lehet leghamarabb eltüntetni?

Figyelt kérdés
16éves sráv vagyok, el szeretnék tüntetni 1-2 kósza pattanást :P Mit tudnátok ajánlani amivel gyorsan el tudom tüntetni a következő randira? :D
2008. júl. 21. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora vészhelyzetben talán a fogkréém...De inkábbb szerezz be egy patttanás leszárító készítményt valami drogériában, és legközelebb már használhatod azt. Vagy kérj anyukádtól egy kis púdert vagy alapozót.
2008. júl. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az AVON javító rúzsa (Clearskin) nagyon bejött. Bőrszínű, tehát azonnal "eltűnteti" a pattanást, bár egyenlőre csak látszólag. Aztán közben szárít is, így hamar végleg is eltűnik. Próbáld ki! 7-800 Ft körül van, de nagyon-nagyon sokáig lehet használni, az enyém már több, mint egy éve megvan.
2008. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Annak idején nekem semmilyen patikaszer nem használt. Talán a tüzes vassal kiégetés lenne a megoldás.
2008. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrémmel ne kenegesd mert többet árt mint használ. Nem kellene hogy amellett hogy gyulladásos, még hámlana is... Használj korrektort (tudom hogy fiúk ezt nem szeretik de ha ügyesen használod, akkor nem fogja senki észrevenni).
2008. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!