Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Térképnyelvet mivel lehet...

Térképnyelvet mivel lehet leghamarabb eltüntetni?

Figyelt kérdés
Igazából nem a kinézete zavar, hanem a nyelvem érzékenysége, diótól, datolyától jön ki. Persze idővel, 1-2 óra múlva elmúlik, de nem lehet vmilyen praktikával hamarabb regenerálni a nyelvemet? Tapasztalata valakinek, nektek, mi vált be?
2011. jan. 10. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szubjektív panaszok esetén vérkép készítendő, ha a beteg anaemiás is, vaskészítményeket, B12 vitamint adunk. Helyi kezelés a térképnyelvet nem befolyásolja, helyi irritatív tényezők, pl: fűszeres, csípős ételek, dohányzás kerülése ajánlatos. Egyébként veleszületett, jóindulatú állapotnak tartják, amely gyakran familiáris jellegű. Egész életedben ilyen lesz a nyelved.
2011. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez van és nem lehet vele mit kezdeni. Sok orvosnál voltam, de senki sem tudott semmi érdemi gyógymódot. Meg lehet próbálni multivitamint szedni, A vitamin olajjal kenegetni, de nekem ezek nem segítettek. Átálltam a zöld Elmex fogkrémre, mert idehaza én csak ezt találtam, ami nem tartalmazza azt az adalékanyagot, ami sokaknál irritációt okoz, de ettől sem múlt el, még ha ez persze nem is árt. Szóval ez egy mocskos dolog, amitől nem lehet megszabadulni, de nem kizárt, hogy pár év vagy évtized múlva spontán elmúlik.
2011. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ, most szedtem 4 hónapig vastablettát, és ennek ellenére is jelentkezett majd hozzászokok :(
2011. jan. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!