Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos orrvérzés mitől lehet?

Folyamatos orrvérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta napi 2-3x vérzik az orrom, hol kevésbé (1 zsebkendő elég), hol nagyon (konkrétan folyik). Eddig kis (tényleg nagyon óvatos!) orrfújásra indult be, de most már orrfújás nélkül is vérzik. Vérnyomásom rendben van, náthás sem vagyok. Flixonase orrsprayt használok két hete. Mitől vérezhet? (Pénteken megyek orvoshoz, csak azért kérdezem, hogy szerintetek kb. mire számítsak).

18/L


2014. febr. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Rutascorbin tabletta
2014. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, C-vitamint is szedek (igaz nem minden nap, de rendszeresen).
2014. febr. 18. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elsősorban arra gondolnék, hogy az orrspray, esetleg a száraz szobai levegő kiszárította az orrnyálkahártyád, ettől a kis hajszálerek meggyengülnek és könnyen elpattannak. Próbáld kissé párásítani a szobalevegőt és minimalizáld az orrspray használatát. Esetleg szedhetsz érerősítő gyógyszert (Rutascorbin).


Nekem is előfordult régebben, én is szedtem rá gyógyszert, kaptam rá olajat. Végső soron elsütötték a kis ereket a für-orr-gége szakrendelőben. Ezzel megszűnt a problémám. Utána még használnom kellett egy ideit a szereket. 8 éve nem vérzett az orrom.

2014. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elmentem vele, az orr-fül-gége rendelésre, és vizsgálat után ( belenézett a doki) írt fel mentholos orrkenőcsöt. 2 kenés után elmúlt...

Sztem menj el te is a rendelőbe.

2014. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!